7 points to the loyalty system
Rosary with glass beads series 479 dark pink
Very nice rosary, 70cm long.
Suitable for wearing around the neck.
Cross: 40mm x 22mm
Beads: 8 mm
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Material | Glass, Zinc alloy |
| Color | Purple |
| Length | 70cm + 15cm |
| Bead size: | 8mm |
| Others: | Lead-free and nickel-free |
Parameters
| Length | 70cm + 15cm |
|---|---|
| Color |
|
| Material | Glass, Zinc alloy |
| Other | Lead-free and nickel-free |
| Bead size | 8mm |
| Manufacturing company | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Address | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Manufacturer's representative in the EU | EUREPSTAR GmbH |
| Address of representative in the EU | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| EU representative email | eurep@eurep-gmbh.de |












