Golden pearl rosary
12 points to the loyalty system
Price
12,10 € incl. VAT
Original price
14,40 € incl. VAT
Save
16 % (2,30 €)
Product code
ZDER002
EAN
0655390826046
Rosary with acrylic beads series ZDER002
A rosary that is connected with synthetic pearls of gold color. At the bottom of the rosary there is a cross of Jesus Christ. If you wish, we can also make a rosary to measure according to the selected beads that you choose. It is possible to make only one name or a name with numbers per rosary, depending on the type of beads.
Very nice rosary, 50cm long.
| Weight | 0.014kg |
|---|---|
| Material | Zinc alloy |
| Color | golden |
| Length | 50cm |
| Bead size: | 6 mm |
| Others: | Lead-free and nickel-free |
Parameters
| Length | 50cm |
|---|---|
| Color |
|
| Material | Zinc alloy |
| Other | Lead-free and nickel-free |
| Bead size | 6mm |
| Manufacturing company | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Address | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Manufacturer's representative in the EU | EUREPSTAR GmbH |
| Address of representative in the EU | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| EU representative email | eurep@eurep-gmbh.de |














