Rosary 069
11 points to the loyalty system
Price
11 € incl. VAT
Original price
15 € incl. VAT
Save
27 % (4 €)
Product code
QD069
EAN
0731093448355
Rosary with acrylic beads series QD069
Very nice rosary, 71cm + 19cm long.
Suitable for wearing around the neck.
| Weight | 0.014kg |
|---|---|
| Material | Zinc alloy |
| Color | golden |
| Length | 71cm + 19cm |
| Bead size: | 6 mm |
| Others: | Lead-free and nickel-free |
Parameters
| Length | 71cm + 19cm |
|---|---|
| Color |
|
| Material | Zinc alloy |
| Other | Lead-free and nickel-free |
| Bead size | 6mm |
| Manufacturing company | YIWU Dreamwork Jewelry Co.,Ltd. |
|---|---|
| Address | Čína 3/F,No206,YongJun Road,BeiYuan District Yiwu 322000 |
| successservice2@hotmail.com | |
| Manufacturer's representative in the EU | EUREPSTAR GmbH |
| Address of representative in the EU | Nemecko Unterlettenweg 1a, Ingolstadt 85051 |
| EU representative email | eurep@eurep-gmbh.de |













